Autobaterie Banner Power Bull P44 09, 44Ah, 12V ( P4409 ) Zobrazit větší

Banner 44Ah, 12V ( P4409 ) Autobaterie

P4409

Nové

Autobaterie Banner Power Bull P44 09 ( P4409 ), 44Ah 12V 420A, 210*175*175

Více informací

Omezená nabídka

1 599 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

1)NEJVYŠŠÍ BEZPEČNOSTNÍ STANDARDY: Patentovaná technologie Double Top, která obstála i ve zkoušce převrácení baterie, nabízí 100% ochranu proti úniku elektrolytu do náklonu 45 stupňů. V současnosti dodáváme tuto technologii automobilkám BMW a VW
1a)ZDOKONALENÁ PROVOZNÍ BEZPEČNOST: Pojistky proti zpětnému zápalu, zapuštěné hluboko uvnitř konstrukce baterie, zajišťují ve spojení s technologií Double Top nevýbušnost baterie Power Bull při výskytu vnějšího zápalného zdroje a vzniku elektrostatického výboje (ESD).
2)ABSOLUTNÍ BEZÚDRŽBOVOST: Technologie čistého vápníku zajišťuje minimální spotřebu vody a hodnotu samovolného vybíjení. Baterie Power Bull je od výrobce naplněná a nabitá – manipulace s elektrolytem není nutná!
3)TECHNOLOGIE VÁPNÍKU ZAJIŠŤUJE ENERGICKÝ START: Optimalizace aktivního reakčního povrchu a soustředná konstrukce desek nabízí více energie.
4)STARTOVÁNÍ PŘI EXTRÉMNĚ NÍZKÝCH TEPLOTÁCH: Vynikající parametry při startu za studena a vysoká startovací energie.
5)VÍTĚZ TESTU: Baterie Banner Power Bull se stala v listopadu roku 2004 v klání 16 autobaterií vítězem testu spotřebitelského časopisu Stiftung Warentest/Německo.
6)ŠIROKÝ SORTIMENT: Baterie Power Bull od společnosti Banner vychází vstříc jak požadavkům evropských a amerických značek automobilů, tak potřebám asijských automobilů.

TECHNOLOGIE ČISTÉHO VÁPNÍKU:
Výkonná baterie Power Bull boduje díky své inovativní technologii na bázi čistého vápníku a získá si vás dvěma jedinečnými výhodami:
extrémně nízkou spotřebou vody (zejména při vysokých teplotách)
mimořádně dlouhou skladovatelností.

Další produkty ve stejné kategorii (30)