Little Joe New Car

LJ009

Nové

Little Joe New Car - špičková luxusní vůně pro vaše auto

Více informací149 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Little Joe New Car

Hledáte příjemnou a nevtíravou vůni do vašeho vozu, která by zároveň vypadala originálně a nekazila jeho interiér? Vyzkoušejte ojedinělou vůni značky Little Joe. Získá si vás okouzlujícím 3D provedením v podobě veselé postavičky. Vybrat si můžete z široké škály barev a vůní. Little Joe New Car vás oslní vůní novoty i krásnou modrou barvou. Díky důmyslnému provedení si můžete užívat svěžest ve vašem voze až po dobu 45 dní. Dostaňte se do skvělé nálady pokaždé, když usednete za volant! Tuto unikátní vůni si jednoduše zamilujete.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

  • Originální 3D provedení
  • Důmyslný upínací systém umožní vůni nasadit na větrací otvory
  • Jedinečný design i podmanivá vůně oživí interiér vašeho vozu
  • Lze zavěsit vertikálně i horizontálně
  • Intenzivně voní až po dobu 45 dní

UNIVERZÁLNÍ UPÍNACÍ SYSTÉM

Součástí balení jsou i speciální upínací klipy. Díky nim vůni jednoduše připevníte na větrací otvory. Můžete ji zavěsit vertikálně i horizontálně. Vůní lze samozřejmě využívat i v jiných interiérech. Nádherně provoní váš pokoj, kancelář i sportovní tašku.

Doplňující vlastnosti:

Rozměry balení:

18 × 7,4 × 1,8 cm

Hmotnost:
14 g

Vůně fotbalista Soccer Joe New Car - Nové auto | Vůně do mřížky výdechu ventilace.  Joe New Car je vůně do auta. Tento originální panáček poskytuje vůni nového auta, ať je vozidlo rok nebo deset let staré. Je to vůně s nepopsatelným tónem nových předmětů. Podařilo se tedy vytvořit přesný koncept vůně stejně takové, jako když poprvé usednete za volant nového automobilu. Většina lidí spojuje nové auto s opojnou vůní štěstí a spokojenosti. Vše, co je vinyl, plastická pěnová laminace na ploše sedadla, plast na palubní desce nebo na dveřním panelu, vycházejí z těkavých sloučenin, které způsobují vůni "nového auta", kterou mnoho lidí doslova miluje.

Voňavý fotbalista Joe New Car (nové auto) vnese okouzlující účinky do každého všedního dne, nabije Vás pozitivní energií a navodí jedinečnou fotbalovou atmosféru ve Vašem automobilu. Jednoduše vůně kterou nebude postrádat žádný fotbalový fanda.

SVĚŽÍ, KOŘENĚNÁ
Intenzita vůně: STŘEDNÍ

Výdrž vůně: 1 - 2 měsíce

Popis:Little Joe New Car je voňavý 3D panáček - fotbalista navržený výhradně k uchycení na mřížku výdechu ventilace automobilu. Vyroben je z kvalitního parfémovaného polymeru.

Obsah balení: Voňavý panáček Joe New Car, speciální plastový klip pro spolehlivé uchycení na mřížku výdechu ventilace. Klip je univerzální, vhodný pro umístění na ventilační výdechy většiny typů automobilů.
Rozměr: panáček 5 × 4 × 2,5cm | obal 18,5 × 7,8 × 2,2cm
Hmotnost: 26g

Popis použití - aplikace:
1. Voňavého panáčka vyjměte z plastového obalu.
2. Na panáčka nasaďte univerzální klip, který je součásti balení. 
3. Nasuňte na mřížku výdechu ventilace.
4. Za pomoci puštěného vzduchu se pak vůně pozvolna uvolňuje v interiéru vozu.
5. Čím intenzivněji zesílíte ventilaci, tím bude vůně intenzivnější.
6. Panáček je vhodný pro vertikální i horizontální zavěšení.

Originální Švýcarská vůně.

Další produkty ve stejné kategorii (30)