Velkoobchod

Filson - váš multisortimentní dodavatel non-food produktů

 

Kontaktujte naší velkoobchodní linku

Pro detailní informace o našem velkoobchodním prodeji volejte +420-797 994 499Kdo jsme

Společnost Filson s.r.o. (Česká republika) vznikla na počátku devadesátých let jako specializovaný velkoobchod s kompletním sortimentem autodoplňků. Od svého začátku se snaží prosazovat na trhu především kvalitou služeb a šíří nabízeného zboží a pro realizaci svých záměrů využívala především spolupráce s evropskými dodavateli. Postupem času společnost rozšířila aktivity také o non food.

Filson - vznik a vývojKam exportujeme

K úspěšné obchodní strategii patří rovněž pravidelný export zboží do dalších evropských zemí, mezi něž patří Německo, Nizozemí, Slovinsko, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, Černá hora, Srbsko, Bulharsko a Rumunsko.

Filson - do kterých zemí exportujemeProč jsme jedničkou na trhu

V rámci nejrychlejšího servisu navštěvují naši obchodní zástupci pravidelně odběratele, s dostatečným předstihem je informují o připravovaných novinkách v sortimentu a akcích zaměřených na podporu prodeje a pomáhají tímto přispívat k úspěšné trvalé obchodní spolupráci.

Našim zákazníkům nabízíme kompletní servis:

 • seznámení zákazníků s novými produkty
 • včasné a operativní řešení problémů
 • s reklamovaným zbožím
 • návrh prezentace zboží a optimalizace skladby sortimentu na obchodech
 • pravidelná optimalizace skladových zásob zákazníka
 • dodávky zboží k zákazníkovi v krátkém časovém intervalu
 • vysoké procento dodaného zbožíFilson - proč jsme jedničkou na trhu
Kde se nachází naše centrální sklady

Rovnoměrné rozmístění centrálních skladů je základním stavebním kamenem rychlé distribuce zboží k odběratelům po celé České i Slovenské republice.

Filson - kde se nachází naše centrální skladyJak se prezentujeme

Pro podporu prodeje našich výrobků vytváříme precizní marketingovou strategii. Účinnou a viditelnou formou propagace je např. televizní reklama - společnost Filson s.r.o. je dlouhodobým sponzorem a partnerem pořadu Autosalon na televizi Prima.

Filson - jak se prezentujemeReklamní kampaně pro širokou veřejnost

Jedinečným způsobem připravované reklamní kampaně jsou velmi oblíbené nejen mezi koncovými zákazníky. Hodnotné výhry a zajímavý doprovodný program zaručují dokonalé povědomí o námi dodávaných výrobcích v mnoha zemích Evropy i jiných kontinentů.

Filson - reklamní kampaně pro širokou veřejnostUrčujeme obchodní trendy

Naše společnost již řadu let výrazným způsobem určuje prodejní trendy v celém regionu. Jako jediní ze zástupců Non food dodavatelů jsme pravidelně zváni na konference pořádané společností INCOMA Consult. Standardně připravujeme příspěvky na různá související témata - např. Porovnání trendů na čerpacích stanicích a v obchodních řetězcích na konferenci Retail in DETAIL / Petrol Station apod.

Filson - určujeme obchodní trendyPolitika společnosti FILSON s.r.o.

FILSON s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1991. S vybranými obchodními partnery již řadu let rozšiřuje spolupráci na zahraničních trzích. Mimořádný význam je přikládán postavení společnosti na slovenském trhu. Stěžejním záměrem společnosti je udržovat za všech okolností nejvyšší standard v kvalitě dodávaných výrobků a služeb. Prostředkem, jak tohoto záměru dosahovat, je neustálé zvyšování kvalifikace, zodpovědnosti a sounáležitosti zaměstnanců.

Samozřejmostí je sledování a přizpůsobování se vývoji technologického pokroku nejen v našem oboru, ale i v oborech souvisejících.Poslání společnosti FILSON s.r.o.

Poskytovat vybranou nabídku výrobků a služeb s cílem přispívat ke zkvalitňování života lidí dotčených aktivitami společnosti.Vize společnosti FILSON s.r.o.

FILSON s.r.o. je významnou moderní evropskou dodavatelskou společností, která:

 • vychází vstříc požadavkům cílových zákazníků
 • dosahuje vysoké úrovně kvality výrobků a poskytovaných služeb
 • je uznávaným partnerem v mezinárodní spolupráci
 • klade důraz na růst výkonnosti a inovace vnitřních procesů
 • soustřeďuje na zavádění nových výrobních a balících technologií
 • opírá se o vysoce kvalifikované pracovníky, pro které vytváří odpovídající pracovní podmínkyCílem společnosti FILSON s.r.o. je uspokojování potřeb a přání svých zákazníků v komplexní dodávce investičních celků v oblasti elektro a TZB počínaje projekcí a vývojem nových výrobků, přes realizaci včetně dodávky vlastních výrobků až po záruční a pozáruční servis a dodržení vysoké úrovně kvality.

Kvalita poskytovaných produktů a služeb je pro společnost FILSON s.r.o. jednou z největších priorit. Princip neustálého zlepšování je základem všech procesů společnosti FILSON s.r.o. Vedení společnosti plně přijímá závazek k prevenci vzniku úrazů a poškození zdraví a k trvalému zlepšování řízení a výkonnosti organizace v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci - BOZP. Vedení společnosti se zavazuje k dodržování všech požadavků právních předpisů a jiných požadavků, ke kterým se organizace zavázala a které se vztahují k nebezpečím v oblasti BOZP.

Vedení společnosti se zavazuje k plnění všech požadavků zákonů a jiných dotčených požadavků na ochranu životního prostředí. Vedení společnosti se zavazuje k neustálému zlepšování v prevenci znečišťování a soustavnému snižování environmentálních aspektů.

V Praze dne: 1. 9. 2014                    Jednatel společnosti FILSON s.r.o.


Pecka dne

» Kup teď!

» Všechny produkty ve slevě

Náš tip

Nejprodávanější produkty