Dárková sada autokosmetiky Carlson

33.999

Nové

Dárková vánoční sada autokosmetiky. Výhodná praktická dárková sada autokosmetiky Carlson v boxu Blue Edition, obsahuje Čistič palubní desky Carlson 400ml, Tekuté řetězy Carlson 400ml, Rozmrazovač skel 400ml, Multifunkční olej 400ml a škrabku na led

Více informací

Omezená nabídka

598 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Máte ve svém okolí někoho kdo má rád čisté a voňavé auto vyčištěné přípravky, které vám právě toto umožní? Někoho koho chcete potěšit praktickým a výhodným dárkem, kterým mu zaručeně uděláte radost? Slyšeli jste o úžasných produktech Carlson, ale ještě jste neměli tu čest je vyzkoušet na vlastním autě? Nebo si chcete nakoupit základní produkty autokosmetiky Carlson a přitom ušetřit peníze? Ať už je Váš záměr jakýkoli, pak právě pro Vás nabízíme výhodné sady autokosmetiky Carlson, které jsou vhodné pro začínající i zkušené uživatele.

Obsah dárkové sady:

Pět kusů výrobků jako jsou Čistič palubní desky Carlson 400ml, Tekuté řetězy Carlson 400ml, Rozmrazovač skel 400ml, Multifunkční olej 400ml a škrabka na led.

Touto dárkovou Carlson sadou potěšíte všechny věkové kategorie, muže i ženy. Jde o univerzální sadu kosmetiky, kterou používá téměř každý kdo se stará o čistotu vozidla. Čističem palubní desky pravidelně čistíme veškeré nežádoucí usazeniny a prach na povrchu plochy nejen palubní desky, ale i ostatních plastových části uvnitř vašeho vozidla. Tekuté Řetězy Carlson jsou perfektním doplňkem vašeho auta, protože v zimě na náledí budou všichni klouzat po ledu a sněhu a v y po aplikaci jako jedinní vyjedete s úsměvem, hodí se i na ledovky. Rozmrazovač skel, jako i škrabku využijete v zimním období. Multifunkční olej je určený k mazání styčných a kluzných ploch, uvolňování šroubových spojení a ochraně elektrických kontaktů. Slouží také jako ochrana proti korozi.

Balíček může různý design obalu.

Další produkty ve stejné kategorii (30)