Sleva! Militec-1, original USA 250ml, nejlepší aditivum do motoru Zobrazit větší

Militec-1, original USA 250ml, nejlepší aditivum do motoru

001

Nové

POZOR NA MILITEC-1 K2 z POLSKA!, KTERÝ NENÍ JAKO AMERICKÝ ORIGINÁL Z USA. Militec-1 USA, original 250ml, nejlepší aditivum do motoru, původně vyroben pro vojenská vozidla americké armády, při průstřelu motoru a úniku olejové náplně je potřeba zajistit bezproblémové mazání na sucho i bez olejové náplně při ujetí až 50km a to Militec splňuje, snižuje obrovsky tření motoru, který je o dost tišší. 

Více informací

Omezená nabídka

439 Kč

-330 Kč

769 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

MILITEC - 1 je plně syntetický produkt nové generace
pro eliminaci vzájemného tření kovových dílů motorů a
strojních zařízení. Možnost aplikace do spalovacích motorů, do
pohonných hmot, autobenzínů (kde neovlivňují činnost katalyzátorů!),
motorových naft a olejových náplní všech typů bez ohledu
zda se jedná o olej převodový, minerální, syntetický či hydraulický.
Konkrétní dávkování pro různé typy motorů, převodovek apod.
je součástí "Návodu pro užití", který je dodáván s každým
spotřebitelským balením MILITECu - 1.

MILITEC - 1 není tradičním doplňkem do oleje. Je 100% čistou syntetickou tekutinou, která neobsahuje žádná pevná tělesa (jako např. přísady na bázi teflonu, kovů, mědi nebo olova), je prostředkem pro zušlechťování kovů nejlepší jakosti (METAL CONDITIONER), nemění elastické vlastnosti kovů, působí na bázi syntetických derivátů uhlovodíků, chrání kovy stálou syntetickou molekulární vazbou s obsahem inhibitoru koroze.

Účinná složka patentové ochrany kovů MILITEC - 1 METAL CONDITIONER působí na kov přímo prostřednictvím řízené chemické reakce. Molekulárně se váže na kov a prolíná do mezikrystalických prostor povrchové vrstvy třecích dvojic. Za účasti extrémních tlaků a teplot vybuduje v kovu novou supertenkou povrchovou vrstvu odlišné krystalické struktury, která díky svému, velmi pevnému a hladkému povrchu, vykazuje velmi vysoké kluzké schopnosti a nedá se mechanicky setřít ani při vysokém tlaku, na rozdíl od přípravků teflonových, sulfomolybdenovýchči jiných organokovových popelnatých přípravků.

Dokonalé kluzné vlastnosti takto ošetřených ploch MILITECem - 1 jsou nesrovnatelně kvalitnější, což přispívá k lehčímu, kultivovanějšímu a ekonomičtějšímu provozu motoru či stroje. Nelze opomenout značně zvýšený výkon a provozní spolehlivost, a to při extrémním zatížení.

INFORMACE O VÝROBCI
Militec
INFORMACE O VÝROBCI
MILITEC - 1 není tradičním doplňkem do oleje. Je 100% čistou syntetickou tekutinou, která neobsahuje žádná pevná tělesa|(jako např. přísady na bázi teflonu, kovů, mědi nebo olova), je prostředkem pro zušlechťování kovů nejlepší jakosti nemění|elastické vlastnosti kovů, působí na bázi syntetických derivátů uhlovodíků, chrání kovy stálou syntetickou molekulární|vazbou s obsahem inhibitoru koroze. |Dokonalé kluzké vlastnosti takto ošetřených ploch MILITECem - 1 jsou nesrovnatelně kvalitnější, což přispívá k lehčímu,|kultivovanějšímu a ekonimičtějšímu provozu motoru či stroje. Nelze opomenout značně zvýšený výkon a provozní spolehlivost,|a to při extrémním zatížení.

Další produkty ve stejné kategorii (30)