Sleva! NOSIČ NA 2 KOLA CARBON (Uhlíkové rámy), E-BIKE SPINDER XPLORER SKLÁDACÍ Zobrazit větší

NOSIČ PRO 2 KOLA KARBON, E-BIKE SPINDER XPLORER SKLÁDACÍ

S11020

Nové

Speciální nosič na Karbonové rámy (Uhlíkové rámy) a E-bike, NOSIČ NA 2 KOLA CARBON, E-BIKE SPINDER XPLORER, Systém Spinder Xplorer +, navržený a vyrobený v Holandsku podle nejvyšších specifikací, poskytuje nejbezpečnější a nejúčinnější řešení přepravy kol na trhu. Nosič se dá jednoduše sklopit nebo složit a odnesete si ho jako malý kufřík a vejde se do každého kufru.

Více informací

Omezená nabídka

11 799 Kč

-5 191 Kč

16 990 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Jedinečný nizozemský nosič na tažné zařízení určený pro přepravu jízdních kol a elektrokol s klasickými i karbonovými rámy. Uchycení kol se provádí pomocí výsuvného držáku s rychlou aretací za rámo kola nebo za sedlovou tyč. Celková nosnost až 60kg zajišťuje bezproblémové použití se všemi typy jízdních kol a elektrokol. Sklopná hlavice umožňuje rychlé sklopení nosiče s namontovanými koly a bezproblémový přístup do zavazadlového prostoru vozidla. Stabilní ližiny jsou vhodné pro pneumatiky až do šířky 65mm a jsou vybaveny rychloupínacími pružnými páskami. Spektrální osvětlení zahrnuje také zadní mlhové světlo a couvací světla. Nosič lze snadno složit pouhým sklopením a lze ho díky madlů přenášet podobně jako kufr. Malé rozměry ve složeném stavu umožňují bezproblémové uložení např. do skříně. Nosič je vyroben z odolného a lehkého aluminia a antikorozně ošetřené oceli. Hmotnost nosiče 17kg. Lze dokoupit také rampu pro nakládání kol s možností najíždění a originální vak pro skladování. Celoevropská homologace E.

Exkluzivní design nosiče pro přepravu 2 těžkých elektrických kol bez použití tlaku na karbonový rám kola. To je velmi důležité pro kola s uhlíkovými rámy.

 • Unese 2 kola Carbon a E-bike  o hmotnosti až 30 kg na 1 kolo celkem tedy 60kg
 • sklopení pro přístup k zavazadlům
 • Centrálně umístěné upevnění pod sedadlem, nebo za boční rám zajišťuje upevnění jakéhokoliv kola a velikosti (zvláště důležité pro objemné rámy e-bike) a odstraňuje riziko poškození rámů uhlíkových carbonových kol.
 • Rychlé uchycení pomocí rychlého konektoru bez nářadí
 • Stabilní žlaby, drží pneumatiky až do šířky 65 mm.
 • spektrální osvětlení zahrnuje mlhovku a světla zpátečky.
 • Skladovací systém Easy-Store skládací nosič pro kompaktní skladování doma nebo ve voze.
 • Vyrobeno z hliníku a povrstvené oceli.
 • Hmotnost nosiče 17kg
 • Dostupná rampa pro nakládání kol
 • RDW Certifikováno pro evropskou bezpečnost Homologace pro celou Evropu a ČR

Další produkty ve stejné kategorii (30)