Střešní box XT Alpine Thule Motion lesklý stříbrný

629500

Nové

Design boxu je navržen pro nejefektivnější využití prostoru. V boxu Thule Motion XT Alpine přepravíte lyže až do délky 215cm, a při tom zůstává dost prostoru i na další věci a to umožní jen střešní box Thule Motion XT Alpine lesklý stříbrný.

Více informací

Omezená nabídka

20 999 Kč

-2 000 Kč

22 999 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Střešní box Thule Motion XT Alpine lesklý stříbrný

Thule Motion XT Alpine lesklá stříbrná je střešní box o objemu 450 litrů. Design boxu koresponduje s nejmodernějšími tvary automobilů, zároveň umožňuje optimální využití prostoru v boxu a přispívá také velmi dobrá aerodynamika. Střešní box Thule Motion XT Alpine lesklá černá je ideální pomocník na převoz vašich zavazadel.

Střešní box Thule Motion XT Alpine lesklý stříbrný nabízí profesionální služby motoristům a vlastníkům dvoustopých vozidel.

Investujte do bezpečí i luxusu

Aerodynamické příslušenství nezaujme pouze velkorysou prostorovou kapacitou, ačkoli ta už je sama o sobě dostatečnou motivací ke koupi samotné. Bohatý úložný prostor je ale pouze kapkou v moři geniality a nadčasovosti automobilové almary. Objemný motoristický doplněk nabízí uživateli nenápadně snadnou ovladatelnost.

Parametry a vlastnosti

  • Objem 450 l
  • Rozměry 232 x 95x 35
  • Nosnost 75 kg
  • Hmotnost 25 kg
  • Přepravní kapacita 5-7 lyží
  • Přepravní kapacita 3-5 snowboardů

Záruka Thule 5 let

Thule - bude líp

Instalace a celý proces nasazování je dokonale přirozený. Šikovnému jedinci nezabere více půl tucet minut, méně zručnější osobě pro změnu minut šest. Všechny systémové záležitosti jsou vyřešeny s elegancí a selským rozumem. Ergonomická madla na vnější ploše nikdy neposkytovala lepší manipulaci. Podpůrné zdvihače víka za kvalitou a spolehlivostí madel nezaostávají ani o půl koňské délky.

Snadné, bezpečné a velmi rychlé upnutí

Montáž boxu s novým, patentovaným montážním systémem Power-Click zatím nebyla snadnější. Hlavice jsou vybaveny integrovaným indikátorem momentu utažení, aby čelisti pevně svíraly nosnou tyč a box byl upevněn s nejvyšším zabezpečením. Vhodný pro nosné tyče do šířky 80mm.

Montáž bez nářadí

Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí. Otáčením růžicemi se čelisti sami vycentrují a celkové připevnění zabere jen několik málo minut.

Kdo jej nevlastní, kupte si ho je fakt skvělý

Jelikož se nyní nacházíme nikoli na prahu, ale dávno již v předsíni digitálního věku, odpovídá tomu i zázemí aparatury. Bylo by zpátečnictvím, kdyby systém nebyl vybaven automatickou funkcí odemykání a zamykání dveří. Bezpečné uzamčení spolehlivě signalizuje systém SlideLock. Pohodlný a neomezený přístup do kufru je samozřejmostí.

TUV SUD certifikátBezpečnost potvrzená testy

Německý institut TÜV tento výrobek otestoval a schválil, tudíž splňuje přísné evropské normy. Produkt také uspěl v testech bezpečnosti CityCrash.

U výrobku s tímto označením se nemáte čeho bát.

Další produkty ve stejné kategorii (30)