Střešní nosiče ATERA Volkswagen Touran 5-dr. MPV 2003-2015 Zobrazit větší

Střešní nosiče ATERA Volkswagen Touran 5-dr. MPV 2003-2015

T012045088

Nové

Střešní nosiče ATERA Volkswagen Touran 5-dr. MPV 2003-2015

Střešní nosiče s hliníkovými ALU tyčemi pro instalaci za hranu dveří Atera SIGNO (AS) na vůz Volkswagen Touran 5-dr. MPV  2003-2015. Uvedená cena je za pár, tzn. dva kusy kompletního příčníku.

Více informací3 799 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Střešní nosiče německého výrobce Atera v Německu překonává prodeje značky Thule. Jedná se o nosiče špičkové kvality srovnatelnou s Thule (dle dlouhodobých testů ADAC), ovšem za lepší cenu, navíc se nic nemusí sestavovat - nosiče jsou již smontovány pro konkrétní vůz. Výhodou je též velká nosnost, která je limitována pouze maximálním povoleným zatížením střechy daného typu auta. Díky promyšlené konstrukci dovoluje využít ložnou plochu na střeše vozu na maximum. Zabezpečení proti krádeži, uchycení a uzamčení nosiče se provádí v jediném úkonu, pomocí speciálního klíče Atera (klíč je součástí dodávky). Nechybí moderní bezchybný německý design, kvalitní materiály a zpracování. 
Instalace příslušenství se provádí do T-drážky (do 22 mm) nebo U-profilem (56 mm nebo více). Nosníky střešního nosiče jsou vyrobeny z eloxovaného AL hliníkového profilu. Záruka na střešní nosiče Atera je 3 roky 
Uvedená cena je za jednu sadu (2 kusy) příčníků.

Další produkty ve stejné kategorii (30)