Thule iPhone 7 Plus/iPhone 8 Plus Atmos X3 pouzdro kryt White/ DK SHDW luxusní pouzdro

TH3203471

Nové

Thule Atmos X3 pouzdro na iPhone 7 Plus a iPhone 8 Plus TAIE3127 v bílém provedení je ultratenké pouzdro, které telefonu iPhone 7/8 Plus poskytuje výjimečnou úroveň ochrany proti nárazům (ochrání iPhone 7/8 Plus při pádu z výšky až 2 m). Kovová tlačítka FunctionPlus zlepšují manipulaci s ovládáním. Zvýšený rámeček brání poškrábání displeje v případě, že je položen displejem dolů.

Více informací830 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Thule Atmos X3 pouzdro na iPhone 7 Plus a iPhone 8 Plus TAIE3127 v White/ DK SHDW provedení je ultratenké pouzdro, které telefonu iPhone 7/8 Plus poskytuje výjimečnou úroveň ochrany proti nárazům (ochrání iPhone 7/8 Plus při pádu z výšky až 2 m). Kovová tlačítka FunctionPlus zlepšují manipulaci s ovládáním. Zvýšený rámeček brání poškrábání displeje v případě, že je položen displejem dolů.Do detailu propracované, ultra tenké a zároveň skvěle vypadající pouzdro Thule Atmos X3, které je určené pro každého majitele mobilního telefonu iPhone 7 Plus a iPhone 8 Plus. Díky své kompatibilitě zajistí především pohodlné a jednoduché nasazení, stejně jako i plnohodnotnou ochranu ve všech podmínkách. Že bylo při konstrukci tohoto pouzdra myšleno mimo jiné i na praktičnost, to dokládá fakt, že model Thule Atmos X3 iPhone 7 Plus a iPhone 8 Plus zajistí bezproblémový přístup ke všem portům telefonu, a to i když je nasazený. Stejně tak nechybí ani jistota kovových tlačítek FunctionPlus, které zlepšují výkon při ovládání hlasitosti na telefonu.

 

Skvělá ochrana za všech situací

Bikomponentní materiál je jistotou také velmi vysoké ochrany, a to doslova ze všech okolností. Thule Atmos X3 iPhone 7 Plus a iPhone 8 Plus využívá unikátní rohy Shock-Stop, které přístroj ochrání při pádu z výšky. Společnost Thule tuto funkci dostatečně otestovala na pádech z výšky dvou metrů. Stejně tak nechybí ani jistota toho, že bude dokonale ochráněn displej, a to i když je telefon položen právě jím na podložku. Zajistí to vyvýšený rámeček, který tak zabrání kontaktu s podložkou jako takovou.

 

Design nezklame

Díky výrobě z neklouzavého a na dotyk příjemného materiálu je jistotou také to, že se mobil s pouzdrem Thule Atmos X3 iPhone 7 Plus a iPhone 8 Plus jednoduše drží v ruce. Při vývoji byl kladen i důraz na to, aby nebyl nijak výrazně zvětšen objem telefonního přístroje, což se povedlo. Kompatibilita je zajištěna i tím, že jde o produkt již přihlášený k patentování. Z čeho nebudou případní zájemci rozhodně také zklamáni, to je design související s barevným provedením. 

Další produkty ve stejné kategorii (30)