Tempo pasta 120g Staré laky Zobrazit větší

Tempo pasta 120g Staré laky

13100021

Nové

Brusná pasta Tempo na staré laky - Druchema

Více informací79 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Tempo leštící pasta na karoserie 120g Rozsah použití: Tempo Pasta obsahuje abraziva a tvrdé vosky. Pasta dokonale čistí, leští a konzervuje karoserie automobilů. Vosková pasta odstraňuje z povrchu karoserie mikrovrstvičku zvětralého laku a další nečistoty organického i anorganického původu (asfalt, zbytky hmyzu, olejové skvrny). Výrazně oživuje lesk i původní barvu karoserie. Je vhodná i pro čištění a oživení lesku chromu. Je určena pro všechny druhy autolaků, zvláště vhodná je pro intenzivní péči o znečištěný nebo starší lak. Má konzervační účinky. Pasta chrání karoserii vozu vysoce trvanlivým a vodovzdorným voskovým filmem. Návod k použití: Tempo Pastu roztírejte na suchou a čistou karoserii v tenké vrstvě krouživými pohyby např. molitanovou houbou. Po krátkém zaschnutí rozleštěte lešticí utěrkou. 

Brusná pasta Tempo, čistící a leštící přípravek na starší laky karoserií.

Krémovitá jemně abrazivní pasta k čištění, leštění a zároveň konzervování starších laků karoserií automobilů a motocyklů. Odstraňuje z povrchu nečistoty např.zaschlý hmyz, asfaltové a olejové skvrny apod.. Obsažená abrazivní přísada odstraní mikro vrstvu zvětralého autolaku a tím podstatně zvýrazňuje barvu a zvyšuje lesk karoserie.


Balení: hliníková tuba o obsahu 120g v papírové krabičce

Tento produkt mohu určitě doporučit na zaleštění mírných škrábanců v hodní vrstvě laku. Vhodné např. na zbavení se vrypů v okolí klik.

Další produkty ve stejné kategorii (30)