Nabíječka Micro Usb 12V do zapalovače automobilu Aroso Germany

20.195

Nové

Velmi kvalitní nabíječka mobilních telefonů 12V Micro Usb Aroso Germany

Více informací159 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Kvalitní nabíječka Micro Usb 12V do zapalovače automobilu Aroso Germany

CZ – Autonabíječka, Návod k použití: Nabíječku do auta připojte do zásuvky 12V/24V zapalovače ve vašem automobilu a poté do mobilního telefonu nebo jiného určeného přístroje. Správné připojení nabíječky je indigováno svíticí diodou. V případě, že dioda nesvítí, zkontrolujte, zda je nabíječka správně zasunuta do zásuvky. Součástí zařízení je výměnná bezpečnostní pojistka, která je přístupná po odšroubování zástrčky nabíječky. Chraňte před vlhkem, vysokými teplotami a mechanickým poškozením! Použité příslušenství předejte k ekologické likvidaci. Nevyhazujte do komunálního odpadu. Dbejte pokynů výrobce vašeho telefonu nebo přístroje!
SK – Autonabíjačka, Návod na použitie: Nabíjačku do auta pripojte do zásuvky 12V/24V zapalovača ve vašom automobile a potom do mobilného telefónu alebo iného určeného prístroja. Správne pripojenie nabíjačky je indikované svietiacou diódou. V prípade, že dióda nesvieti, skontrolujte, či je nabíjačka správne zasunutá do zásuvky. Súčasťou zariadenia je výmenná bezpečnostná poistka, ktorá je prístupná po odskrutkovaní zástrčky nabíjačky. Chráňte před vlhkom, vysokými teplotami a mechanickým poškodením! Použité príslušenstvo dajte na ekologickú likvidáviu. Nevyhadzujte do komunálného odpadu. Dbajte na pokyny výrobcu vašeho telefónu alebo prístroja!
GB – Car charger, Instructions: Plug the charger into a 12V/24V socket in your car and then connect it to your phone or other apponted device. When the connection is correct, LED light turns on. If the LED light is not turned on please check if charger is cessible by unscrewing a head of the charger. Protect against humidity, high temperatures and mechanical damage! Do not dispose as household waste, always recycle. Dispose of the charger according to local regulations.
D – KFZ Ladegerät, Bedienungsanleitung: Ladegerät an 12V/24V KFZ – Zigaretenanzünderbuchse und erst dann an das Handy anschliessen. Betrieb wird durch LED Leuchte indizert. Wenn es nicht der Fall ist, überprüfen Sie bitte den Anschluss. Gerát verflügt über eine auswechselbare Sicherung die nach rausschrauben des KFZ – Steckers zugänglich ist. Bitte vermeiden Sie Feuchtigkeit und extreme Temperaturen!

Další produkty ve stejné kategorii (6)