Sleva! Dezinfekce alkoholová Sanitiz 5l flexi kanystr Zobrazit větší

Dezinfekce alkoholová Sanitiz flexi kanystr 5l Nový typ

31.406

Nové

speciální ethanolová dezinfekce v tekutém stavu na ruce Sanitiz vyrobená podle doporučené receptury od Světové zdravotnické organizace WHO, aplikace přímo na pokožku, neředí se

Více informací

Omezená nabídka

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Speciální ethanolová dezinfekce na ruce Sanitiz vyrobená podle doporučené receptury od Světové zdravotnické organizace WHO shodné jako u konkurenčních produktů na trhu, aplikace přímo na pokožku, neředí se. Jedná se o kapalinu s vysokou tekutostí (i když tento přípravek konkurence nazývá gelem, o gel se nejedná). Spotřeba při jednom ošetření rukou je cca 4x větší, než u čistícího gelu.Při častějším používání doporučujeme používat náš Čistící gel lihový, který obsahuje mnohem více látek chránících citlivou pokožku, zvláčňuje, zjemňuje a chrání kůži před vysoušením, působí delší dobu a spotřeba je výrazně nižší.

Přípravek obsahuje Ethanol. Použití jako dezinfekce rukou. Aplikovat přímo na pokožku. Neředí se. Po aplikaci nesmývat a nechat oschnout. Možno použít i jako dezinfekce ploch.
Skladovat na chladném, suchém místě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah zdrojů tepla. Zamezit vzniku statické elektřiny. Sklady musí odpovídat platným bezpečnostním a požárním předpisům. Skladovat mimo dosah potravin, nápojů a krmiv. Izolovat od alkalických kovů, látek podporujících hoření.

Balení Flexi kanystr Carlson s ohebným hrdlem pro snadné nalévání a přelévání.

Další produkty ve stejné kategorii (30)