Atera STRADA DL 3 Nosič 3 kol na tažné pro Transporter, Vito, Caddy, Touran, Viano, DOPRAVA ZDARMA!!! + DÁREK

216JAR022601

Nové

Nosič 3 kol na tažné Atera STRADA DL 3, záruka 36 měsíců. Germany Dárek za 699kč, pro Transporter, Vito, Caddy, Touran, Viano, DOPRAVA ZDARMA!!! + DÁREK, tento typ nosiče odsunete od zadních dveří a bez problému otevřete i ty dveře o kterých jste si mysleli, že je neotevřete. Nosič se odsune po speciální kolejnici a zároveň se sklopí se všemi koly, které nemusíte sundavat.

Více informací

Omezená nabídka

13 690 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Nosič kol na tažné zařízení německého výrobce Atera Strada DL3 vhodný pro přepravu 3 jízdních kol. Základní model široké řady moderních nosičů na TZ. Velice lehký hliníkový nosič s možností rozšíření na 4 kola pomocí adapteru Atera 022611. Držák rámu 4. kola je uchycen k rámu 3. kola! Součástí adapteru pro 4. kolo jsou fixační popruhy s háčky pro upevnění za páté dveře!! Nosnost pro 4 kola je 63 kg! Nosnosti je nadřazeno svislé zatížení čepu TZ uvedené ve velkém Technickém průkazu vozidla!!!!


Atera Strada 3DL
přepraví kola s maximální hmotností 22,5 kg - umístěná na prvních dvou pozicích od vozu. Celková nosnost pro 3 kola je 45 kg! Rozestup mezi koly je 18 cm. Úchyt rámů kol je pomocí pryžových pásek vyztužených zalisovaným kovovým páskem bránícím přestřihnutí nebo přeřezání a tím snadné krádeži kola. Možnost uchycení rámů kol v průměrech 25-80 mm, dotažení pásku ráčnou s přepěťovou ochranou bránící přetažení rámu kola. Možnost standardně upnout také karbonové rámy kol! Bezpečné uchycení kola díky obejmutí celého rámu. Držáky rámů kol jsou posuvné po hrazdě, nesnímatelné. Každý držák rámu kola je vybavený zámkem.

Nosič vhodný i pro kola 29" a všechny velikosti pneumatik. Možnost nastavení klínových žlábků pro pneumatiky dle velikosti kola, dotažení pásku pomocí páčky ráčnovým způsobem. Hrazdu je možné po povolení 2 excentrických páček sklopit na základnu nosiče pro snadné uložení do kufru nebo skladovacích prostor aniž by nosič vyžadoval velký prostor. Díky šířce 100 cm se vejde do kufru většiny vozidel.


Upínání pomocí pákového mechanismu s pojistkou. Nastavení síly dotažení se provádí stlačením uzamykatelné páky ve 4 možných úrovních, ve většině případů je dostatečný první stupeň stlačení. Správné dotažení signalizuje nosič klapnutím a vysunutím indikátoru na upínacím mechanismu. Pokud není páka správně dotažena v některé z úrovní, nelze nosič uzamknout. V případě velkého opotřebení čepu TZ je možné objednat distanční podložku AR095611.


Nosič se odsouvá v ližinách od zádi vozidla směrem vzad a dolů, umožňuje tak pohodlný přístup do zavazadlového prostoru. Velký úhel odklopení umožní otevřít i větší páté dveře. Doporučujeme vyzkoušet možnost otevření dveří před nákupem. Odjištění odklápění se provádí zatáhnutím za madlo mezi svítilnami.


U některých vozů s rezervní pneumatikou na zadních dveřích je nutné k montáži nosiče použít adaptér 022514. Lze zakoupit nájezdovou rampu pro nakládání robustních kol - AR022635. Nosiče jsou vybaveny 13-ti pólovou elektro zástrčkou. Redukci na 7-pólovou zásuvku lze zakoupit v příslušenství níže uvedeném - adaptér 9901.

Hmotnost nosiče 14,5 kg, nosnost až 45 kg pro 3 kola, v případě použití adapteru pro 4. kolo 63 kg!! Záruka 3 roky. dTEST 2015 absolvoval nosič kol Atera Strada 3 DL umístěním na 2. pozici!

Adapter zdarma 13/7

Max.počet jízdních kol: 3 (4 kola s pomocí Adaptéru)
Nosnost: 45 kg
Hmotnost: 14,5 kg
Zamykání jízdních kol k nosiči kol: ANO
Zamykání nosiče kol k tažnému zařízení: ANO
Sklopná funkce s naloženými koly: ANO
Uchycení jízdního kola za rám: ANO
Uchycení jízdního kola za ráfky: ANO
Montáž nosiče na tažné zařízení: jednoduchým utažením montážní páky
Montáž na vozidla s rezervou na zadních dveřích: ANO
Elektro připojení: 13-ti pólové zástrčky
Barva: černo/stříbrná
Schválený k provozu v ČR: ANO

Další produkty ve stejné kategorii (30)