MFT BackBox - box na tažné zařízení barva silver stříbrná

1500SILVER

Nové

Jsme přímý dovozce MFT do ČR. Špičková kvalita německé firmy MFT, MFT BackBox stříbrná barva - box na tažné zařízení, základní objem 300 litrů a lze zvětšit i na převoz lyží, možnost přepravy až 185 cm dlouhých lyží, nosnost až 57 kg! Možnost barev černá lesklá, stříbrná lesklá, bílá lesklá.

Více informací17 999 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

MFT BackBox je vysoce praktický a variabilní box, který se montuje na základnu MFT BackCarrier cena 4499kč, která je určena také pro nosiče MFT BackPower. Oba produkty je nutné zakoupit zvlášť.

Montáž je velice jednoduchá a rychlá, bez použití nářadí. Box lze rozšířit pomocí zvlášť dokoupených adapterů ze základní šířky 150 cm na 190 cm. V této větší šířce přepraví dokonce až 5 párů max. 185 cm dlouhých lyží. Objem nejméně 300 litrů umožní přepravu např. bagu s golfovými holemi, potápěčského vybavení, nafukovacího člunu a dalšího vybavení pro trávení volného času celé rodiny. I s namontovaným boxem lze otevřít páté dveře, sklápění je odjištěno táhlem ve spodní částipod SPZ. Je možné použít také na vozidla s velmi rozměrnými pátými dveřmi - např. VW Transporter T4 a T5 nebo Mercedes Viano, u těchto vozidel je nutné po sklopení boxu povolit kličku na upínacím mechanismu základny a celý systém stlačit směrem k zemi. lZE DOKOUPIT I NÁSTAVCE NA LYŽE DLOUHÉ DO 185CM ZA 4199KČ.

Zadní box na tažné zařízení MFT BackBox je z velmi pevného materiálu, extra odolný vůči poškrábání. Součástí boxu jsou moderní plně LED diodové svítilny s velmi nízkou spotřebou energie. Barva: stříbrná, spodní část matná, víko vysoký lesk. Má rozměry 1540 (s kapsami 1900) x530x640 mm. Objem 300 litrů (s kapsami 326 litrů). Vlastní hmotnost 19 kg. Nosnost je u svislého zatížení čepu TZ až 57 kg, pro svislou zátěž 75 kg je hmotnost nákladu 45 kg. Záruka 3 roky.

Jsme přímý dovozce MFT do ČR. Máme servis včetně náhradních dílů na nosiče MFT.

Další produkty ve stejné kategorii (30)