Akce! Nosič 2 kol na tažné MENABO NAOS Tilting sklopný, DOPRAVA ZDARMA!!! Zobrazit větší

Nosič 2 kol na tažné MENABO NAOS Tilting sklopný TYP 2019,

M786FI000

Nové

Velice kvalitní nosič na 2 kola Menabo Tilting se sklopným systémem. Nejnovější typ 2019

Více informací

Omezená nabídka

3 321 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Nosič 2 kol na tažné MENABO NAOS Tilting sklopný,  - AKCE - Redukce ze 7mi na 13ti pólovou zástrčku je ZDARMA součástí balení.

Nosič 2 jízdních kol Menabo Naos Tilting sklopný.  Zamykací matice držáku jízdního kola v ceně 150Kč, doporučujeme přiobjednání minimálně jedné matice na uzamčení jízdního kola,které je v nposlední řadě od od vozidla.

Univerzální pro jakékoli tažné zařízení ISO, snadná a rychlá montáž - jízdní kola je nutné zvedat pouze do malé výšky nad zem.

Možnost rozšíření o další adaptér pro 3 kolo, pro převoz tří kol .

Menabo Naos Tilting má sklopnou funkci pro snadný přístup do zavazadlového prostoru vozidla . Vysoká odolnost vůči aerodynamické turbulenci při rychlé jízdě, dle informací výrobce nezvyšuje spotřebu paliva u vozidla, vhodný pro rámy kola bez omezení průměru a tvaru.  13-pólová zástrčka pro připojení elektrické instalace , redukce ze 7mi na 13ti pólovou zásuvku je součástí balení. Kombinace vysoce odolné ocelové trubkové konstrukce a aluminiových lyžin zajišťující vysokou pevnost, nízkou hmotnost a důkladnou ochranu proti povětrnostním vlivům.

Celková nosnost až 30kg, hmotnost 13,3kg.

Otestováno úspešně také na vozidlech s rezervním kolem na pátých dveřích (např. Honda CRV apod.), certifikát kvality GS/TÜV, certifikát kvality VCA (Vehicle Certification Agency, Velká Británie)

Další produkty ve stejné kategorii (30)