Thule Velospace XT 939 Nosič na tažné na 3 kola + dárek za 600kč a doprava zdarma

TH939

Nové

Jeden z nejlepších nosičů na našem trhu Thule Velospace 939. Univerzální nosič kol pro všechny typy jízdních kol – od elektrokol a fatbiků po malá dětská jízdní kola. Nyní pozor pouze k osobnímu odběru navíc redukce 7/13 pin navíc ještě k dárku za 600kč navíc. Takže pouze k osobnímu odběru dostanete dárek za 600kč a redukci 13/7 pin zdarma. Při zaslání jen dárek za 600kč.

Více informací

Omezená nabídka

16 999 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Nosič kol na tažné zařízení Thule VeloSpace XT 939 je určen pro převoz tří kol, čtyř v případě adaptéru Thule 9381. Thule VeloSpace XT 939 je vhodný nejen pro velká a těžká kola například elektrokola, fatbike, sjezdová horská kola, ale i klasické a dětská kola. Na nosič Thule VeloSpace XT 939 je možné připrevnit box Thule Backspace XT 9383 a lze tak přepravovat jakékoliv zavazadla.

Získejte více možností s příslušenstvím Thule VeloSpace XT 939

Univerzálnost Thule VeloSpace XT je zdůrazněna díky řadou příslušenství. S příslušenstvím Thule VeloSpace XT Bike Adapter může Thule VeloSpace XT přepravit další kolo ( přeměna nosiče pro 3 kola na nosič pro 4 kola nebo nosiče pro 2 kola na nosič pro 3 kola). Přidáním boxu Thule BackSpace XT se váš nosič stane ještě univerzálnější. Dokonce můžete přepravovat jedno z vašich kol současně s boxem Thule BackSpace XT. Stačí přidat Thule BackSpace XT Bike Arm a Thule VeloSpace XT Bike Adapter. Soiučasné příslušenství Thule Loading Ramp XT 9172, Thule Transport Wheel 9173 a Thule XXL Fatbike Wheel Straps 985 lze upevnit na nový Thule VeloSpace XT.

 

Přepravit jízdní kola vlastním vozem není nutné jenom na střeše, nebo třeba v zavazadlovém prostoru. Jsou i jednodušší možnosti, které se nabízejí. A to v případě nosiče kol Thule VeloSpace XT 939, který je určený pro instalaci na tažné zařízení. Pokud z jakéhokoliv důvodu nechcete kola přepravovat na střeše, a máte na voze lidově řečeno kouli, je tento model dobrým pomocníkem pro jakéhokoliv cyklistu. Jak už je u značky Thule zvykem, zaujme vás nejenom svou kvalitou, ale i celkovou všestranností, kterou oceníte i u tohoto nosiče.

 

Převezete jakékoliv kolo

Je jedno, jaké kolo potřebujete převézt, jelikož právě tento nosič kol byl konstruován a s ohledem na to, aby si poradil doslova s jakýmkoliv. Pokud jste běžným cyklistou s klasickým kolem, nebudete mít jakýkoliv problém. Stejně tak není problém vyrazit na cyklo výlet i s vašimi dětmi, jelikož Thule VeloSpace XT 939 bez problémů pojme a přepraví také dětská kola.

 

Unikátem je též to, že tento nosič byl konstruován tak, aby dokázal bez problémů přepravit i jakákoliv specializovaná kola. Tomu odpovídá nejenom jeho konstrukce a provedení, ale také jeho nosnost. Není tedy problém jednoduše naložit třeba i větší horská kola specifických tvarů i rozměrů, stejně jako není problém naložit a přepravit třeba těžší elektrokola. Díky tomu máte jistotu, že nejste nikdy v ničem omezováni.

 

Přepravte několik kol najednou

U značky Thule je typická nejenom všestrannost, ale i kompatibilita s řadou produktů. To znamená, že vám nosič kol Thule VeloSpace XT 939 umožní instalovat adaptéry, díky kterým můžete převézt nejenom jedno jediné kolo, ale můžete pochopitelně jednoduše převážet až čtyři jízdní kola. Stále s jistotou různých typů a různých provedení. Navíc je nosič konstruován tak, aby byla kola od sebe dostatečně vzdálena, což usnadňuje jak jejich instalaci na nosič, tak samozřejmě tento stav eliminuje i to, že by mohlo dojít k případnému poškrábání. Ani z toho není nutné mít obavy.

 

Bezpečnost a jednoduchost uchycení kol na nosiči Thule VeloSpace 939 je samozřejmostí

Tento nosič vás nadchne i ve chvíli, kdy na něho budete jednotlivá kola upevňovat. Nejenom, že nadchne konstrukce, která mezi nimi nechává dostatek místa. Zaujme i systém, díky kterému je vše nejenom rychlé, ale je to také intuitivní. Navíc vaše kola budou správně a vždy držet na svém místě. To proto, že celá konstrukce nabídne dostatečně velké prodloužené hliníkové žlábky, stejně jako nabídne také kvalitní ohebné přezky, nebo i dlouhé řemínky, které uchycení kola skutečně výrazně zjednoduší.

 

Navíc je každé jízdní kolo uchyceno tak, aby nedošlo k jeho pádu z nosiče, třeba vlivem agresivní jízdy. Ať už umístíte do nosiče Thule VeloSpace XT jakékoliv, budete mít jistotu, že ho na stejném místě ve stejné poloze najdete i po dojezdu do vašeho cílového místa.

 

Kombinace i s jinými produkty Thule

 

Není to jenom kvalita, všestrannost a jednoduchost s ohledem na přepravu vašich kol. Tento model je inovativní i proto, že ho můžete kombinovat s boxem Thule Backspace XT. Ten je vhodný, pokud chcete jednoduše rozšířit množství přepravovaných zavazadel, které umístíte do speciálního boxu, právě na tento nosič. Tím ale možnosti nekončí, jelikož je možné mít nainstalovaný jak daný box, tak zároveň převážet i jedno jízdní kolo.

 

Široká škála příslušenství je samozřejmostí

 

Že se stane tento nosič kol dokonalým pomocníkem jak pro každého cyklistu, tak i pro každého, kdo chce převést další své věci, to dokládá i široká škála příslušenství, které nejenom dokáže možnosti tohoto nosiče nejenom rozšířit, ale také výrazně zjednoduší jeho použití, pokud jde o jeho celkovou univerzálnost a všestrannost. Navíc je samozřejmostí i jeho vysoká kvalita, díky čemuž máte jistotu, že budou vaše kola vždy v naprostém bezpečí.

 • Hmotnost20,6 kg
 • Rozpětí uchycení rámu22-80 mm
 • Uzamčení kola do nosičeAno
 • Počet jízdních kol3
 • Počet kol s rozšířením4
 • Zadní světlaAno
 • El. zásuvka13-ti pólová
 • Uzamčení nosiče k autuAno
 • Sklopná funkce s naloženými kolyAno
 • Rozměry135 x 73 x 79 cm
 • Vzdálenost mezi jízdními koly19 cm
 • Max. hmotnost jízdního kola30 kg
 • Rozměry složený135 x 73 x 31 cm
 • Max. nosnost60 kg
 • Montáž kola na nastavitelné držákyUtahovací přezky s ráčnou

Další produkty ve stejné kategorii (30)