Volvo XC70 5-dr. Kombi 2007-2016 Příčníky ATERA GERMANY RT

RTAR048222V1ART

Nové

Německý výrobce Atera je výrobce originálních příčníků pro vybrané automobilky. Jedny z nejlepších příčníků v ČR s exkluzivním upínáním a špičkovou kvalitou. Střešní nosiče/příčníky. Příčníky ATERA RT Volvo XC70 5-dr. Kombi 2007-2016

Více informací

Omezená nabídka

3 999 Kč

-1 000 Kč

4 999 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Příčníky ATERA RT Volvo XC70 5-dr. Kombi 2007-2016

Střešní nosiče příčníky na podélníky skvěle propracovaného designu ATERA SIGNO RT předního německého výrobce střešních nosičů. 
Aerodynamický ALU profil ve tvaru kapky vyniká nízkou hlučností i při vyšších rychlostech a to díky technologii - deflektoru Windbarrier, který odvádí proudící vzduch přes odkrytou T-drážku (u tohoto produktu nemusíte utěsňovat horní T-drážku těsnící gumou - ta je permanentně odkryta a právě díky deflektoru vzduchu nedochází k pískání otevřené drážky). Odpadá tak neustálé řešení - zda-li gumu stříhat, či T-drážku vozit při převozu příslušenství otevřenou (u konkurečních výrobců otevřená T-drážka při jízdě "píská". Patky příčníku jsou vyrobeny z odolného masivního a tvrzeného plastu. ALU profil disponuje T-drážkou pro rychlé upnutí příslušenství - T-drážka je kompatibilní se všemi evropskými výrobci příslušenství jako je THULE, Atera, Neumann, Hakr, Piccola-M... . Jednoduchá montáž šestihranným momentovým klíčem s rukojetí. 
Příčné nosiče Atera Signo RT jsou dodávány kompletně sestavené a jsou připravené k okamžitému použití. Schváleno zkouškou ADAC!. Výrobek je dodáván pod číselným označením RTAAR048222 (délky tyčí 122 cm).

Nosnost: 100kg s přihlédnutím k nosnosti střechy vozu
Výška patky: 65mm 
Tyče: Aerodynamický ALU profil (80x28mm), (viz. Foto) 
Rozměry(šířka) podélníků: 20-61mm 
Délky příčníků: 122cm 
Montáž: šestihranný momentový klíč s rukojetí 
Zamykání: Ano

Další produkty ve stejné kategorii (30)