Sleva! Příčníky Thule Škoda Octavia 3 Zobrazit větší

Příčníky Thule Škoda Octavia 3

TX3244

Nové

Thule patky 757 + tyče 961 Wingbar 118cm, nebo Sada příčníků se skládá z patek TH7104 a hliníkových tyčí s profilem křídla WingBar Evo TH7112 délky 118cm-

Více informací

Omezená nabídka

4 599 Kč

-1 451 Kč

6 050 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Střešní nosiče/příčníky THULE Škoda Octavia III 5-dr. Combi, 2013->

Aerodynamické tyče THULE WINGBAR (nižší hlučnost o 90%!)
Střešní nosiče THULE na podélníky. Sada příčníků sestavená pro vůz Škoda Octavia III 5-dr. Combi, roku výroby 2013->. Nosiče jsou uzamykatelné, patky perfektně pasují na profil podélníků tohoto vozu - samy se po dotáhnutí seřídí pro dokonalé sednutí. Hliníkové ALU tyče AeroBar i WingBar vynikají nízkou hmotností a vysokou pevností - v nabídce též levnější sada s ocelovými tyčemi potaženými černým odolným plastem. ALU tyče obsahují T-drážku pro rychlé upnutí příslušenství - T-drážka je kompatibilní se všemi evropskými výrobci příslušenství jako je THULE, Atera, Neumann, Hakr, Piccola-M... Uvedená cena je za pár, tzn. dva kusy kompletních příčníků včetně patek, zámků, klíčů a návodu. Jednoduchá montáž bez použití nářadí.
Sada obsahuje: 4 patky 757 se zámky, 2 ks hliníkových ALU tyčí AeroBar nebo WingBar o konkrétní délce dle typu vozu a roku výroby. Do poznámky prosíme uveďte požadovaný typ alu tyčí.
Schváleno zkouškou City Crash! Bezkonkurenční kvalita THULE se zárukou 5 let!

Nosnost 100Kg

Další produkty ve stejné kategorii (5)