Northline Tirol 420 černý lesklý - nízký aerodynamický střešní box

NPB2115CCR

Nové

Špičkový luxusní autobox se spoilerem Northline Tirol 420 Černý

Více informací

Omezená nabídka

12 949 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Autoboxy Northline Tirol 420 černý lesklý - atraktivní střešní box s výjimečným designem a nízkou výškou o objemu 420 litrů, který přepraví maximálně 195 cm dlouhé lyže. Přepraví 7 párů lyží nebo 5 snowboardů.

Jedinečný elegantně - sportovní nádech dodává boxu zadní ocelový spoiler. Ocelové křídlo nemá jen estetickou funkci, ale slouží především jako příčná výztuha víka. Díky tomu je box mimořádně tuhý a zároveň eliminuje rotaci vzduchu za boxem, proto nevydávážádné nežádoucí zvuky

Box jednoduše upnete k střešnímu nosiči s ocelovými tyčemi pomocí rychloupínáků a ručních matic M8 (vrtulek). Pro hliníkové tyče s T-drážkou jsou součástí T-adaptery. Minimální vzdálenost příčníků je 60 cm. Box Northline Tirol 420 černý lesklý se otevírá z levé i pravé strany. Víko v otevřeném stavu drží mechanické dvojčinné vzpěry. Box zabezpečuje centrální zámek s jištěním na 3 bodech z každé strany. Materiál - 5mm, dno i víko PMMA/ABS UV stabilizovaný vrstvený plast (5 vrstvé 2x ABS + 2x PMMA + 1x polykarbonát - Made in Austria) od top producenta ABS plastů, který vyrábí i pro švédskou firmu Thule. Box je vybaven ocelovými výztuhami dna. Přední část boxu je vybavena Cash Bridge - ocelovou výztuhou ve špičce boxu.

Střešní autobox Northline Tirol 420 je vybaven háčkem pro zavěšení na zeď. Nosnost boxu Tirol 420 je 75 kg! Barva: černá lesklá.

OBJEM (L):

460

VNĚJŠÍ ROZMĚRY (D/Š/V):

205x84x35 cm

VNITŘNÍ DÉLKA:

195 cm

VNITŘNÍ ŠÍŘKA:

78 cm

MAX. POČET PÁRŮ LYŽÍ/SNOWBOARDŮ:

7 párů nebo 5 snowboardů

NOSNOST:

75 kg

CENTRÁLNÍ ZÁMEK:

Ano

OTEVÍRÁNÍ:

Oboustranné

MONTÁŽNÍ SYSTÉM:

rychloupínák/T-šrouby s křídl.maticí

BARVA:

černá lesklá

VÁHA VÝROBKU:

19 kg

NOSIČ LYŽÍ:

Ne

VÝROBCE:

Neumann

ZÁRUKA:

3 roky

Další produkty ve stejné kategorii (30)