STŘEŠNÍ BOX PACKLINE FX OFF-ROAD BLACK

PACK003

Nové

Série boxů FX je vyvinuta speciálně pro vozidla Offroad a SUV. Box je konstruován s důrazem na funkčnost a náročné podmínky použití na jaké jsou určeny rovněž SUV vozidla.

Více informací31 990 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Packline FX Off-road má robustní dno a nízký profil. Box přesahuje pouze 23cm nad výšku střešních nosičů, což majitelé SUV vozidel ocení zejména v případě potřeby parkování v garážích. Tento box dosahuje i při nízkém profilu úctyhodný objem až 400 litrů a pojme lyže o délce až 208 cm.

V zadní části boxu je na dně speciální otvor, díky kterému box perfektně dosedne také na auta s anténou (žraločí ploutví).

Navzdory robustnímu vzhledu působí box velmi elegantně a luxusně. Na krásném lesklém černém povrchu vynikne chromové lemování a logo Packline.

Materiál

Řada boxů Packline FX je vyrobena z laminátu. Použitím laminátu místo standardně používaného ABS plastu dosahují boxy ještě lepší pevnost a odolnost. Odolnost otestovali a potvrdili majitelé boxů v Norsku, kde teploty v zimním období dosahují extrémních hodnot.

 

Otevírání

Packline FX určitě zaujme otevíracím mechanizmem. Na rozdíl od standardu se box neotevírá z boku, ale zdvihá se celé víko zezadu. Tento způsob dovoluje přistupovat k naloženým zavazadlům pohodlně ze tří stran. Například lyže tak mohou z boxu vyndávat (nakládat) dvě osoby najednou. Nízká spodní nakládací hrana usnadní manipulaci se zavazadly v boxu.

Box otevřete nadzdvihnutím víka zezadu. Pneumatické vzpěry zabezpečí zdvihnutí víka na maximum. K zavření stačí zatáhnout za táhlo umístěné na zadní části víka, které potom dosedne na své místo.

Bezpečnost

Náklad i samotný box je před krádeží chráněn centrálním zámkem, který je kvůli ochraně před nečistotou a námrazou umístěn pod gumovou krytkou. Ve výbavě střešního boxu jsou utahovací pásy umožňující zafixování přepravovaného nákladu.

Upínací systém

Boxy Packline NX je možné uchytit k střešním nosičům rychloupínacím čelisťovým systémem izi2connect, který je kompatibilní se všemi střešními nosiči na trhu. 

 

Další produkty ve stejné kategorii (30)