Střešní box Packline NORWAY NX 195

PACK002

Nové

Unikátní střešní box nosrské firmy Packline, typ NX 195 se zadním otevíráním, objemem 380 litrů a nosností 75 kg.

Více informací21 490 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Výrobce Packline je největším norským výrobcem střešních boxů s tradicí již od roku 1970. Nejmodernější elegantní design reprezentuje řada NX. Packline NX195 je jedním z nejkrásnějších boxů na trhu, skvěle ladí s moderními tvary vozidel. Unikátní konstrukce víka, které přesně dosedá na dno boxu, vytváří elegantní a kompaktní tvarovou linii, bez přesahu typického pro všechny ostatní boxy. Barva víka je ve vysoce lesklé černé barvě piano black, decentně zpracované logo ve velkém formátu působí elegatně a luxusně.

Otevírání boxu Lift-off
Speciální mechanismus Lift-off zdvihá celé víko zezadu směrem vpřed, přístup do boxu je tak ze 3 stran a umožňuje například nakládání lyží 2 osobám naráz. Nízká nakládací hrana usnadňuje manipulaci se zavazadly i lyžemi. Box lze jednoduše zavřít zatlačením na přední část víka boxu, mechanismus Lift-off zajistí dosednutí víka na své místo. Promyšlená kostrukce znemožní otevření víka za jízdy i v případě, že by nebylo dobře zavřené.

Střešní box Packline NX 195 má zesílenou přední část s vyvýšenou hranou, která zabrání vyklouznutí lyží z boxu při kolizních situacích. Box splňuje přísné normy City-Crash. Box NX195 zajišťuje centrální zámek, umístěný pod gumovou krytkou, která brání nečistotám, vlhkosti a námraze v proniknutí do zámku. Součástí boxu jsou samozřejmě fixační popruhy především pro zajištění lyží, ale i dalšího nákladu.

Systém upínání
Střešní boxy Packline NX 195 používají rychloupínací čelisťový systém IZI2CONNECT upínání ovládáný otáčením růžice uvnitř boxu. Úchyty IZI2CONNECT jsou kompatibilní se všemi střešními nosiči na trhu. Na přání lze tento systém zaměnit za systém uchycení do T-drážky IZI2FIT.

Technologie Twin Sheet
Unikátní výrobní metodu nabízí firma Packline jako první a jediná na trhu. Technologie Twin Sheet je kombinací vakuového lisování a sváření 2 ABS desek do jednoho celku. Výsledkem je velmi silná konstrukce, bez použití většího množství materiálu. Střešní box je tak mnohem stabilnější a pevnější. Jelikož pevnost vychází z konstrukce a ne z množství použitého materiálu, box je podstatně lehčí, než kdyby bylo použito tradičních postupů pro docílení stejných vlastností.

Co je technologie Twin Sheet? Představte si 6 mm silnou plastovou desku. V rukách ji lze ohnout a zkroutit. Je-li deska navíc profilovaná, stává se ve směru profilů tužší. Pokud jsou desky 2 o síle 3 mm s profilováním, které jsou vzájemně spojené stovkami bodových svárů po celé ploše, odolnost vůči ohybu se několikanásobně zvýší a to ve všech směrech. Přitom množství materiálu zůstává nezměněné. Proto se u střešních boxů Packline řady NX víko nekroutí a při jízdě neslyšíte nepříjemné vrzání na střeše.

Není náhodou, že boxy značky Packline jsou nejprodávanější značkou střešních boxů v severských zemích.

Objem:380 l
Vnější rozměry (d/š/v):195x78x38 cm
Vnitřní délka:185 cm
Vnitřní šířka:70 cm
Nosnost:75 kg
Centrální zámek:Ano
Otevírání:Zadní
Montážní systém:Rychloupínací Izi2connect/Izi2fit
Barva:černá lesklá
Váha výrobku:19 kg
Nosič lyží:Ne

Další produkty ve stejné kategorii (30)