Střešní box Thule Excellence XT Titan

TH611907

Nové

Strešní box Thule Excellence XT je nejexkluzivnější střešní box na světě v provedení lesklé černé s titanovým X. Vynikající aerodynamika s difuzor technologií, která minimalizuje odpor vzduchu, hluk větru a vibrace. Thule Excellence XT titan má oboustranné otevírání, vypolstrované dno, síťku pro přepravu věcí či integrované led světlo, nyní již nemusíte nosit sebou baterku.

Více informací

Omezená nabídka

31 999 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Thule Excellence XT má délku 218 cm, šířku 94 cm, výšku 40 cm a objem 470 litrů.

Barva je speciální limitovaná verze 2-tónové barvy (titanová X s černou lesklou). Lak má speciální UV ochranu a dlouho vydrží jako nový.

S boxem Thule Excellence XT titan se dodává speciální obal z textilního materiálu na ochranu při uskladnění.

Střešní box Thule Excellence XT titan nabízí nejnovější technologie (duální otevírání, centrální zamykání, aerodynamický tvar a jiné vychytávky). Víko a dno boxu je nově navrženo (pomocí vzpěr) pro maximální tuhost a pevnost. Box Thule Excellence XT titan má moderní vzhled navržený podle posledních trendů, tak aby se hodil na každé auto. Povrch boxu tvoří kombinace 2 barev a navíc jeho objem je úctyhodných 470 litrů

Střešní box Thule Excellence XT titan je nejexkluzivnější box na světě, který nabízí maximální tuhost, skvělý luxusní vzhled a velký přepravní prostor.

Dno boxu je opatřeno protiskluzovou podložkou, která zabraňuje klouzání zavazadel uvnitř boxu. Víko je uvnitř vybaveno vestavěnou sítí zabraňující pohybu zavazadel a v případě nehody bezpečně udrží zavazadla na svém místě.

Po otevření víka boxu se automaticky rozsvítí LED osvětlení, které je nainstalováno na takovém místě, aby v celém boxu byla perfektní viditelnost i za tmy.

Jedinečný design a konstrukce je kapitola sama pro sebe. Nikde jinde na žádném boxu nenajdete podobný designový skvost krásných tvarů a barevných kombinací. Všechny linie plynule přechází v jednotný celek. Box má minimální vzduchový odpor při zachování velkého přepravního prostoru. Konstrukce boxu je precizně tuhá a velmi odolná. Výztuhy na víku i na dně boxu působí při otevírání ještě tužším a pevnějším dojmem.  

Možnost uzamknutí boxu je samozřejmostí. Zamykání je centrální se speciálním klíčem. 

Montáž boxu s novým, patentovaným montážním systémem Power-Click zatím nebyla snadnější. Systém funguje na jednoduchém principu otáčení růžicí (hlavicí šroubu), který box rychle a pevně připne k nosným tyčím. Box je pevně a bezpečně zajištěn a navíc se na tyčích sám vycentruje. Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí!

 

Parametry

Objem:470 l
Délka:218 cm
Šířka:94 cm
Výška:40 cm
Hmotnost:28 kg
Nosnost:75 kg
Montážní systém:Power-click 
Otevírání boxu:oboustranné 
Centrální zamykání:ano 
Počet lyží:6-8 

Další produkty ve stejné kategorii (30)