Thule Touring Alpine (700) černý lesklý

TH634701

Nové

Thule Touring Alpine 700 černý lesklý, rozměry 232 x 70 x 42

Více informací

Omezená nabídka

11 299 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Střešní box Thule Touring Alpine (700) lesklý černý

Střešní box Thule Touring Alpine (700) lesklý černý byl navržen pro snadnější a pohodlné cestování. Extra Rychloupínací systém Fast-Click velmi usnadňuje uchycení boxu, snížené dno pro menší odpor vzduchu vylepšuje jízdní vlastnosti a oboustranné otevírání zajišťuje pohodlnou obsluhu. Thule Touring Alpine (700) lesklý černý má objem 430 litrů a je vhodný pro přepravu nákladu do 220 cm a hmotnosti 50 kg.

Pro všechny, kteří hledají především dlouhý přepravní box, přináší společnost Thule právě tento model, tedy model s označením Thule Touring Alpine (700) lesklý černý. Thule Touring 700 se pyšní rozměry 232 x 70 x 42 centimetrů. To samozřejmě umožní především přepravu dlouhých lyží nebo snowboardů, a to v délce až 220 centimetrů. Box jich bez problémů pojme 4 – 6 kusů. Samozřejmě disponuje také rozsáhlým vnitřním objemem, který je ideální pro vaše zavazadla. Ten činí 430 litrů, přičemž nosnost je rovných 50 kilogramů.

Střešní box Thule Touring 700 kromě svých praktických vlastností z hlediska přepravy nákladu rozhodně zaujme i praktickými vlastnostmi z hlediska vzhledu. Nejenom že vypadá v případě této lesklé černé barvy velmi elegantně, ale samotné linie a prolisy moderní vzhled ještě doplňují. Navíc byl designován i s ohledem na nízký odpor vzduchu, a minimální hluk při jízdě.

A i přes jeho poměrně velkou velikost a použití kvalitních materiálů se není třeba bát jeho hmotnosti, jelikož váží pouze 15 kilogramů. Díky tomu ho snadno umístíte na střechu vašeho vozu, kde je pomocí systému FastClick velmi rychle upevněn, jelikož daný systém je vybaven integrovanými indikátory samotného bezpečného upevnění. Následně si stačí vybrat stranu, ze které bude svá zavazadla či lyže nakládat – střešní box Thule Touring 700 totiž umožní velmi praktické oboustranné otevírání.

Samozřejmě Thule myslí i na celkovou bezpečnost. Tu zaručuje jak kvalitní materiál, který prošel několika testy, ale také celkový systém centrálního zamykání. Při něm si můžete díky klíči Thule Comfort být jisti, že box vždy zavřete dokonale, a to ve všech uzamykacích bodech. Pokud by tomu tak nebylo, nepůjde vám vyjmout samotný klíč. I to je jedna z vlastností, která přijde vhod především při samotném použití. Mimo svůj standardní vzhled nabízí box i možnost dokoupení několika doplňků, jako potah na vnější víko, popřípadě vnitřní praktické světlo Thule 6951.

  • Hmotnost15 kg
  • T-adaptéryThule 6964 / 6974
  • Vnější rozměry236 x 73 x 44 cm
  • Nosič lyžíThule 6947
  • Max. délka lyží220 cm
  • ObalThule 6982
  • Montážní systémFast-Click
  • Objem430 litrů
  • Max. počet párů lyží nebo snowboardů4 - 6
  • Montáž na tyče Thule SlideBarPouze s t-adaptéry 6974

Další produkty ve stejné kategorii (30)