Střešní box Thule Dynamic L (900) lesklý černý + dárek za 600kč a doprava zdarma

612900

Nové

Střešní box švédské výroby s celkovým objemem 430 litrů a technologií minimalizující odpor vzduchu, hluk větru a vibrace. Thule Dynamic L (900) lesklá černá

Více informací20 999 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Thule Dynamic L (900) je střešní box, kde design a funkčnost jsou na prvním místě. Moderní šípovitý design s technologií minimalizující odpor vzduchu, hluk větru a vibrace. Thule Dynamic L (900) je nejaerodynamičtější střešní box na světě, s kterým nemusíte řešit spotřebu paliva.

Střešní box švédské výroby s celkovým objemem 430 litrů a technologií minimalizující odpor vzduchu, hluk větru a vibrace.

O 10 % nižší profil + o 10 % větší úložný prostor díky sníženému upínacímu mechanizmu Power-Click.

Proč je tak oblíbený?

  • moderní šípovitý design zlepšující aerodynamické vlastnosti
  • rychlá a jednoduchá montáž
  • protiskluzová podložka na dně boxu
  • nosnost až 75 kg díky snížené hmotnosti boxu

Do boxu pohodlně uložíte až 7 párů lyží nebo stejný počet snowboardů.

Na cestu během pár minut

Instalace střešního boxu nikdy nebyla jednodušší. Díky patentovanému systému Power-Click zvládnete box upevnit jednou rukou. I při vyšších rychlostech přitom bude držet jak přibitý!

Před nenechavou rukou zlodějů vás ochrání patentovaný centrální zámek, který myslí na všechno - klíč z něj vytáhnete teprve ve chvíli, kdy jsou všechny uzamykací body ve správné pozici.

Díky anatomicky tvarované rukojeti zase máte jistotu, že se při manipulaci s boxem neušpiníte - víka se totiž vůbec nemusíte dotýkat!

Snadné, bezpečné a rychlé upnutí

Montáž boxu s novým, patentovaným montážním systémem Power-Click zatím nebyla snadnější. Hlavice jsou vybaveny integrovaným indikátorem momentu utažení, aby čelisti pevně svíraly nosnou tyč a box byl upevněn s nejvyšším zabezpečením. Vhodný pro nosné tyče do šířky 80mm.

Montáž bez nářadí

Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí. Otáčením růžicemi se čelisti sami vycentrují a celkové připevnění zabere jen několik málo minut.

Záruka Thule 5 let

Základní parametry

  • Hmotnost boxu činí 22 kg
  • Do nosiče se vejde 5-7 párů lyží o maximální délce 205 cm nebo 3-5 snowboardy
  • Vnější rozměry boxu jsou 235 × 94 × 35 cm
  • Box unese náklad o hmotnosti 75 kilogramů
  • Objem boxu dosahuje 430 litrů

Oboustranné otevírání

Patentované otevírání Dual Side umožňuje otevřít box z obou stran střechy. Tím si užijete snadné nakládání, přístup k nákladu i montáž střešního boxu. Kromě toho se vedle boxu vejde i nosič kol nebo nosič lyží. Ještě jednodušší manipulaci napomohou vnější rukojeti na víku.

Otevírání a zavírání víka je hračka

Patentovaný pružinový systém Dual-Force poskytuje snadnou manipulaci a usnadňuje otevírání a zavírání víka boxu. Díky tomu bude práce s boxem hračkou i pro drobnou ženu.

Výrobek splňuje přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo vysoké ohodnocení v prestižních testech CityCrash.

Další produkty ve stejné kategorii (30)