Střešní box Thule Force XT Sport černý aeroskin, doprava zdarma! + dárek za 600kč

635600

Nové

Střešní box Thule Force XT Sport kompaktní střešní box ze základní řady boxů Thule, přepraví 3-5 párů lyží s délkou do 175 cm nebo 3-4 snowboardy. Zvýšená nosnost na 75 kg, objem 300 litrů. Snadná montáž pomocí úchytů Power-Click, maximální rozměr tyče 90x40 mm. Oboustranné otevírání. Černá matná barva Aeroskin.

Více informací10 499 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Základní řada střešních boxů Thule Force XT je nástupcem střešních boxů Thule Touring. Design boxu koresponduje s nejmodernějšími tvary automobilů, díky svým parametrům je vhodný na širokou škálu vozidel. Zároveň umožňuje optimální využití prostoru v boxu a přispívá také k velmi dobré aerodynamice. Umístění boxu více vpředu zajišťuje maximální přístup do zavazadlového prostoru vozidla. 

Střešní box Thule Force XT Sport černý matný je kompaktní střešní box pro přepravu lyží i batožiny. Vzhledem k menší šířce boxu lze na většině vozidel přepravit vedle střešního boxu Thule Force XT Sport černý Aeroskin také 1 držák kola - např. Thule 598 ProRide. Maximální délka lyží 175 cm. Maximální počet párů lyží: 3-5 párů, maximální počet snowboardů: 3-4 ks. Objem 300 litrů. Vnější rozměry: 190x63x42,5 cm. Vnitřní rozměry: 179 x 52 x 37 cm. Vlastní hmotnost: 14,7 kg. Nosnost 75 kg. Barva: černá matná Aeroskin.

Úchyty Power-Click mají nově možnost rozevření na 90 mm a snadněji se tak nasazují na široké tyče, např. Thule WingBar. Maximální výška tyče je 40 mm!! Úchyty mají kompaktní rozměry, čímž zvětšují využitelný objem boxu. Uchycení se provádí otáčením růžice uvnitř boxu, zatímco zvenku se kolem příčníku stahují čelisti. Úchyty Power-Click 90 mm jsou vybaveny momentovým idikátorem dotažení, díky kterému je montáž ještě snazší, komfortnější a bezpečnější. Pro montáž do T-drážky hliníkových tyčí je nutné v příslušenství zakoupit sadu T-adapterů Thule 696-6 (BMW) nebo Thule 697-6 (standard 20 mm).

Nový systém uzavírání LockKnob zajišťuje pohodlné a bezpečné otevření i zavření víka boxu, omezuje možnost poškození klíče zlomením na minimum. Systém LockKnob představuje otočné madlo, kterým se po vložení klíče otočí ve směru hodinových ručiček a dojde k otevření víka boxu. Ve chvíli, kdy je víko správně uzavřeno, lze otočit uzávěrem LockKnob proti směru hodinových ručiček a box uzamknout. Kompatibilní se "Systémem jednoho klíče" Thule.

Oboustranné otevírání DualSide poskytuje snadný přístup do všech částí boxu z obou stran vozidla, usnadňuje především montáž boxu, nakládání a vykládání. Patentovaný pružinový systém ulehčuje otvírání a zavírání boxu.

Moderní střešní box Thule Force XT Sport Aeroskin černý se zvýšenou nosností na 75 kg umožní přepravu veškerého potřebného vybavení na cesty při zachování kompaktních rozměrů boxu, nízké spotřeby vozidla a samozřejmě s komfortním ovládáním a kvalitou, kterou je značka Thule proslulá. 

Objem:300 l
Vnější rozměry (d/š/v):190x63x42,5 cm
Vnitřní délka:175 cm
Vnitřní šířka:52 cm
Max. počet párů lyží/snowboardů:5 párů nebo 4 snowboardy
Nosnost:75 kg
Centrální zámek:Ano
Otevírání:Oboustranné
Montážní systém:rychloupínací čelisti Power-Click 90 mm
Barva:černá matná
Váha výrobku:14,7 kg
Nosič lyží:dokoupit příslušenství 6946

Další produkty ve stejné kategorii (30)