Thule Motion XT XL černý Doprava zdarma! Dárek za 600kč, Jsme přímý dovozce Thule

629801

Nové

Thule Motion XT XL lesklá černá je střešní box o objemu 500 litrů. Design boxu koresponduje s nejmodernějšími tvary automobilů, zároveň umožňuje optimální využití prostoru v boxu a přispívá také velmi dobrá aerodynamika. Střešní box Thule Motion XT XL lesklá černá je ideální pomocník na převoz vašich zavazadel. Dostupnost v průběhu prosince. Při předobjednání dárek v hodnotě 1200kč

Více informací

Omezená nabídka

16 499 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Nejhezčí střešní box současnosti. Potrpíte si na kombinaci kvality a designu? Pokud ano, excelentní přepravní box Thule Motion XT XL lesklý černý vás rozhodně nezklame. Je unikátní primárně tím, že zaujme svou lesklou černou barvou. Ta vypadá nejenom elegantně, ale skvěle se hodí i ke každému vozu. To však není jediný unikát tohoto boxu, který vzešel z oblíbeného modelu XL. Ten se stal velmi oblíbeným pomocníkem mnoha lidí, a to právě pro své vlastnosti, které byly nyní ještě vylepšeny.

Unikátem je určitě i propracovanější provedení, které zajišťuje nejenom efektivnější využití prostoru uvnitř, ale je spojeno také s mnohem lepší aerodynamikou během jízdy. To se pozitivně projeví nejenom na hluku, ale také na spotřebě paliva.

 

Montáž střešního boxu Thule Motion XT XL. V jednoduchosti je síla.

Univerzálnost. To byl hlavní cíl firmy Thule, když tento box navrhovala. Díky tomu není problém s jeho umístěním na jakýkoliv automobil, kde bude černá lesklá barva dokonale vynikat. Samozřejmostí je také jistota toho, že box nebude nijak překážet víku zavazadlového prostoru. Díky předsunuté poloze boxu nebude jakýkoliv problém s jeho bezproblémovým a plnohodnotným otevřením. Perfektní zpráva pro každého, kdo jede na delší pobyt a zavazadla má umístěny všude tam, kde je volné místo – v boxu i ve svém zavazadlovém prostoru.
Samotná montáž nadchne svou jednoduchostí. Díky hmotnosti 23,5 kg lze s boxem celkem dobře manipulovat a umístit ho na střechu vozu, kde je kompatibilní s řadou tyčí značky Thule. Konkrétně s provedením AeroBar, RapidBar nebo SquareBar. U tyčí SlideBar stačí zakoupit praktický adapter 6976 a dále už pokračovat v montáži. Ta je inovativní v tom, že box Thule Motion XT XL využívá jedinečného rychloupínacího systému s označení, PowerClick. Jeho úkolem je cvaknout ve chvíli, kdy je box optimálně utažen a bezpečně upevněn v oblasti vaší střechy. To je chvíle, kdy může začít být nakládán.

Důraz na praktičnost a univerzálnost

 

Při vývoji přepravního boxu Thule Motion XT XL bylo dbáno hlavně na maximální praktičnost. To oceníte třeba ba chvíli, kdy box otevíráte, nebo zavíráte. Zde oceníte nejenom nová vnější madla, se kterými to lze ještě snadněji. Stejně tak přijdou vhod podpůrné zvedače víka, které usnadní jeho zvednutí do správné polohy. Zapomínat nesmíme ani na možnost oboustranného otevírání. To je zárukou toho, že se k vašim věcem dostanete z jakékoliv strany vozu a nakládání i vykládání tak bude mnohem jednodušší.

 

S praktičností je spojený i další z nových systémů, konkrétně SlideLock. Ten využijete při otevírání a zavírání boxu. Pokud je zavřený, dojde k jeho automatickému uzamčení, což poznáte podle jasného a přehledného indikátoru. V tu chvíli můžete bez obav vyjet na svou cestu. Během ní oceníte i praktické vlastnosti související s celkovou bezpečností. Ta je spojena s použitím a zpracováním kvalitních materiálů, nejenom v podobě příjemně vypadající lesklé černé barvy. Díky své kvalitě přepravní box Thule Motion XT XL hravě obstál i v testech City Crash. Díky tomu zajistí v případě kolize nejenom bezpečnost vašich věcí, ale má vliv i na celkovou bezpečnost všech ostatních účastníků silničního provozu.

 

parametry Thule Motion XT XL

Svými rozměry box Thule Motion XT XL rozhodně zaujme i náročného cestovatele. Jsou totiž 215 x 91,5 x 44 centimetrů, díky čemuž hravě pojme zavazadla o celkovém objemu až 500 litrů. Samozřejmostí je možnost přepravy i těžších věcí, jelikož nosnost boxu činí celých 75 kilogramů. Milovníci zimních sportů mohou pohodlně přepravovat například lyže, nebo snowboardy, pokud jejich délka nepřesahuje 2 metry. Celkem se do boxu může vejít až 7 párů lyží, popřípadě až 5 snowboardů. Je tedy čistě na vás, co se rozhodnete naložit, jelikož jistotu budete mít v tom, že se vám to bez problémů povede.

Další produkty ve stejné kategorii (30)