Sleva! Sada na renovaci světlometů Quixx Headlight Restoration Kit Zobrazit větší

Sada na renovaci světlometů Quixx Headlight Restoration Kit

10057

Nové

Profi Přípravek pro obnovu zažloutlých a poškrábaných plexi světlometů. Obnoví zažloutlé světlomety do původního křišťálově jasného stavu bez škrábanců.

Více informací

Omezená nabídka

315 Kč

-300 Kč

615 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Přípravek pro obnovu zažloutlých a poškrábaných plexi světlometů od německé firmy Quixx.

Obnoví zažloutlé a mlhavé světlomety do původního křišťálově jasného stavu bez škrábanců. Tato sada obsahuje vše potřebné pro dosažené profesionálního výsledku, umožní Vám opravit povrch plastového světlometu za zlomek ceny při jejich výměně. Dokáže obnovit až 95 % z původní jasnosti a výkonu světlometu, tedy klíčový bezpečnostní prvek vozidla.

Nejen že mlhavé světlomety narušují vzhled a snižují hodnotu vozu, ale jsou především bezpečnostní riziko, protože snižují viditelnost a vytváří odlesky pro protijedoucí vozidla.
 
Sada obsahuje vše pro dosažení profesionálního výsledku, umožňuje opravit povrch plastového světlometu při obrovské úspoře. Součástí sady je unikátní ochranná formule, která vytváří tvrdou, dlouhotrvající, povětrnostním vlivům a chemickým přípravkům ochrannou vysoce lesklou vrstvu. Hladký, nečistoty odpuzující, povrch udržuje světlomety čisté a integrovaná UV ochrana výrazně snižuje žloutnutí a mlžení.

Další produkty ve stejné kategorii (30)