Dárková sada kosmetiky Golden Edition Zobrazit větší

Vánoční dárková sada kosmetiky Black Edition Carlson

33.980

Nové

Výhodná praktická dárková sada auto kosmetiky Carlson v boxu Gold edition. Čtyři kusy výrobků jako jsou Čistič Pneu 400ml, Oživovač Pneu 500ml, Čistič disků kol 500ml, speciální kartáč na čištění pneu a disků.

Více informací

Omezená nabídka

598 Kč

Přidat na seznam přání

Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson
Novinka: Naše nové oleje PREMIUM kvality v nových chytrých kanystrech Carlson

Máte ve svém okolí někoho kdo má rád čisté a voňavé auto vyčištěné přípravky, které vám právě toto umožní? Někoho koho chcete potěšit praktickým a výhodným dárkem, kterým mu zaručeně uděláte radost? Slyšeli jste o úžasných produktech Carlson, ale ještě jste neměli tu čest je vyzkoušet na vlastním autě? Nebo si chcete nakoupit základní produkty autokosmetiky Carlson a přitom ušetřit peníze? Ať už je Váš záměr jakýkoli, pak právě pro Vás nabízíme výhodné sady autokosmetiky Carlson, které jsou vhodné pro začínající i zkušené uživatele.

Obsah dárkové sady:

Tento typ sady je určený

Touto dárkovou Carlson sadou potěšíte všechny věkové kategorie, muže i ženy. Jde o univerzální sadu kosmetiky, kterou používá téměř každý kdo se stará o čistotu vozidla. Čtyři kusy výrobků jako jsou Čistič Pneu 400ml, Oživovač Pneu 500ml, Čistič disků kol 500ml, speciální kartáč na čištění pneu a disků.

Sada může být plněna i jinými výrobky Carlson v obdobné hodnotě.

Další produkty ve stejné kategorii (30)